Új hozzászólás Aktív témák

  • mno

    tag

    válasz Rier #5388 üzenetére

    Alapvetően leghasznosabb talent refresh card. Ha sokat adna belőle szerintem szinte csak azt vennék.

    Mikor sok merit felgyűlik szoktam venni 900merit / 200shard-os csomagot, szerintem hasznos erre beváltani. Ha nagyon sok kigyűlik esetleg Quest refresh 5000ért, ezért kapsz csomó könyvet, ami fix XP, és sok egyéb jutalom(+esély talent refreshre-300gems, vagy csak beépíteni kis saccrificet 25gems, jöhet 600as, 3000es, sacrifice, meg shard és HB, stb). 4500ért HBM kevésbé értelmes szerintem, csak XP ami lehet éppen low lesz, és aktuális shard.

    Egy dungeon entry cardot is mindig tartok, mikor questben kér 8-10 dungeont, akkor 5öt lemegyek majd aktiválom, és így még 5x lenyomom a 40 shardosat, így duplán jól járok, mert onnan is bejöhet akár 2-3szor a 40 shard jó esetben és küldetésben is gyorsan túllépek rajta.

    Még valami, nem tudom milyen gyakori, nekem ma sikerült először teljesen kitakarítani expedíciót :) Sokszor eljutottam 7-8as szintig, egyszer 9esig, de ma teljes siker :) Kép róla

    [ Szerkesztve ]

    Joe

Új hozzászólás Aktív témák