Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GoMEE

    csendes tag

    válasz körtebéla #833 üzenetére

    2 garnitura eredetit hasznaltam el, és eddig csak Hyson markajú utángyártotthoz volt szerencsém abból az 5. vagy 6. garniturat hasznalom (kékből pl még van itthon 2 patron, mert az lassaban fogy, de a magentabol mar nincs egy sem :( ) Minőségromlást nem érzékeltem, teljesen megegyezzik az eredetivel. Egyszer volt az egyik magentanal, hgoy nembirta kikeverni rendesen a bordót, mindig ilyen naracsos-piros volt helyette, lehet a fekete is közrejátszott, de lehethgoy kalibrálási gondok voltak. Akkor kicseréltem a magentat egy másikra, és észheztért. Namost az elejétől fogva olvasom ezt a fórumot, és írták már páran, még főleg ip4000esnél, hogy egyre kell odafigyelni, hogy szinte mindennap, vagy minden masnap nyomtass a nyomtatóval ha utángyártottat használsz, és akkor nem lesznek ilyen beszáradási gondjaid. Ezt énis így gondolom és egy héten 6 nap biztos használom a nyomtatót. Szóval legalabb heti 2-3szor nyomtass vele valamit, és akkor nem lesz gond az utángyártott patront használva sem a fejjel. Eddig egyszer sem kellett semilyen fejtisztitásra mennem. (kopp-kopp).

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák