Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Whiteshark13

    tag

    válasz murdock25 #1023 üzenetére

    Igen, értem, amit mondasz, meg abban is biztos vagyok, hogy béna vagyok a fotózáshoz egyelőre, nem is ez a gond. Biztos vagyok abban, hogy ha megtanulom ennek a fortélyait, akkor jobban megy majd, csak az ember azt hinné, ha közel 4 kilóért vesz egy fényképezőt (szettet), ami csak és kizárólag arra való, hogy fényképeket csináljon, akkor azt minimum sokkal jobb minőségben teszi, mint egy telefon. De ezt nem látom egyelőre. Mondom még egyszer, tudom, hogy béna vagyok, de akkor is. Sokkal nagyobb szenzor, sokkal nagyobb obi, erre este, lakásban, zajosak a képek vakuval is. Közben mondjuk találtam az M-es gépekhez való 1.4-es fényerejű alap obit, közelt 2 kilóéert, amivel biztosan jobb rossz megvilágítású képek készülnek, csak nem voltam rá felkészülve, hogy vagy négy obit kell vennem ahhoz, hogy minden körülmények között jó képet csináljak. De most már tudom, hogy ez, amit vettem, ez csak az alap, ezzel bizonyos körülmények között jó képeket lehet csinálni, de ha az ember többet akar, akkor még pár százezret rá kell áldozni erre. Amúgy meg köszi, hogy nem küldtetek el a búsba, hanem inkább segíteni próbáltok. :-)

  • Whiteshark13

    tag

    válasz murdock25 #1023 üzenetére

    Nem, nem akarom eladni, mert imádok fotózni, azért is vettem egy direkt erre való eszközt. Majd inkább kitanulom ennek minden csínját-bínját. :) Most már leesett, hogy auto-ban nem az igazi, de majd ráfekszem arra, hogy megtanuljam és tudjak alkotni normális képeket. Neked is köszi amúgy, hogy segítesz! Maga a gép amúgy iszonyat jó! Ugrásszerű fejlődés sok szempontból a telókhoz képest, csak meg kell tanulnom használni. :-)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák