Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Corleone33 #825 üzenetére

    A single nálam pl.lényegtelen...nem is szoktam végigtolni.Játékilag agyaggalamblövészet,inkább multizok.A sztorit meg szépen végignézem egy cinematic-ban a YT-n.Egyben is látom,nem is szakítja meg x nap,kevés időm van gémelni.
    A zombival meg csak az a gond,hogy pár kör után irtó unalmas lesz az eleje+kevesen és randomok tolják,válogatni se lehet,sose tudni,ki lép ki a legelején,ki szinglizik,és hagy lent a fenébe,ki roamingol,hogy állandóan utána kelljen koslatni,hol ütik épp le.
    Meg túl is lett bonyolítva.Olyan trükkösek az objektívarészek,"secret"-ek,hogy azt végigtolni profik kellenek,de full ismerettel,pl.videóból,de akkor meg minek/max 1x.
    Nekem ez már nem a jóöreg régi zombi,hogy alig pár tér,erősödő hullámok,upgrade,pár specfegyver,láda és kész.Lövés,csapatmunka,együttlét a sorsolósláda környékén,nekem ennyi elég volt,a régi CoD:WaW szint.Azóta érdemben nem zombiztam.Később meg a DLC zombimapokkal bele is futottam,hogy nem volt ember.Egyedül pár tesztkör,pápá.
    Igenis a multi a lényeg,mindennap más,x óra lövölde,jó esetben élvezetesen,célokkal(archivementek,unlockolgatás,mostmástpróbálokki-faktor),szóval azt ne tolják el pont... :U

    BÁR most pont a beta győzött meg,hogy ez jó lesz.A tavalyi IW pár óráját biztos übereli :DDD az SZAR lett.Minden téren.Bánom is...de mivel ezt mindig megveszem,de mást nagyon amúgysem...vállalható kockázat.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák