Új hozzászólás Aktív témák

  • csibe1

    addikt

    válasz nutella1 #528 üzenetére

    "Szívesen. Az legyen a legnagyobb gondod, hogy ezt az egyetlen dolgot beállítod. "

    Beállítottam, de sajnos nem lett jó, kb. 5 perc után megint 61-62 fok lett a kártya.
    Ránéztem a VRAM-ra is, a játék szerint 4150 az afterburner szerint meg 5250MB VRAM-ot használ a kártya.Nem tudom miért különbözik ennyire a két mérés.
    Nem gond, elvagyok az mW multiban, meg lehet a kampányt is megnézem.
    A Battlepass az fullos, meg mindjárt megvan a 200-as prestige is.

    A CW-nél és az MW-nél is kinek milyen hiba jött elő, ez kb. olyan, mint a Win10-re váltás.
    Valakinek simán ment, másnál meg nem volt hang hiába mondta a csekkoló oldal, hogy okés lesz minden.
    Az a baj, hogy sok helyen kapkodás van; adjuk ki minél előbb, adjunk el minél többet.
    Kicsit lassítani kellene (meg kellett volna már jóval ezelőtt is), és normális terméket kiadni, hogy ne x GB-os patch kelljen a normális játékhoz már az első héten.
    Az emberek meg idegesek, mert amikor lenne 1-2 órája játszani (valakinek csak hétvégén), és akkor meg valami hiba folytán nem tud játszani; persze hogy elküldi mindenhová a játékot, a kiadót, a programozókat meg aki még eszébe jut.
    Olvastam az MW topikban, hogy konzoloknál is előjöttek anomáliák; és ott nem is annyira egyszerű a javítás, mint PC-n (már ha megvan a megoldás).

    "Az senkinek nem jut eszébe, hogy mindig csak ugyanazoknál az embereknél lépnek fel bizonyos problémák, vagy olyan hozzászólóknál, akik egyáltalán nem konyítanak a témához."
    A gondok jó része némi utánaolvasással megoldható. Az itteni topikokban vagy a guggli segítségével reddit stb.
    Amikor bootloop-ba került a program pár napig nem is foglalkoztam vele (mentem BF3-azni :D), aztán redditen megtaláltam a megoldást, le is írtam az itteni MW topikban.

    "Fröcsög a sár, nap-mint nap értelmetlenül, de nem látnak/vagy nem is akarnak a problémáik mögé látni. Vajon mitől is lehet az? Akár software-es, akár hardveres gond."
    A PC-vel kapcsolatos tudás az általában nem ragad rá magától a felhasználóra, mint a kosz. :DDD
    Amellett ha meg nincs is érzéke hozzá vagy nem is érdekli akkor meg mindegy is, mert úgyse tudja megoldani, nem is érdekli.
    Az átlag felhasználó tudja hová kell kattintani aztán pá; a többi nem számít, működjön.
    Most már pl. nem kell DirectX-et frissíteni, kb. mindent megcsinál az oprendszer.
    Aki meg jobban ért hozzá hülyéz kap attól, hogy mennyire automatizált minden, mennyire lebutítják a kezelést, hogy eldugják a részletesebb beállításokat.
    Nálam le van tiltva a driverek frissítése, mert nem szeretem ha belepiszkál az oprendszer.
    A gugglit használni nem divat, mert egyszerűbb a fórumba irkálni, fórum keresőt sem kell használni, dísznek van. (tisztelet a kivételnek) :)

    " Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

Új hozzászólás Aktív témák