Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz kid46 #1017 üzenetére

    Szerintem vedd meg,én maxoltam már a CW-t,és el se fogom indítani,max ha valami kiesés miatt nem lenne Vanguard.Iszonyú jó hangulatú a Vanguard!Ráadásul féltem a II.WW témától,hogy nem nagyon lesz content meg kieg,de kihozták,amit lehetett,10 féle cucc csak a fegyóra+mindenféle kaliber és lőszermod,van thermal+nagyobb scope...skinek is szép színesek és ötletesek,ha épp az kell.Gépet is kevésbé eszi.Nagyon jók a mapok,sokszintesek,rengeteg helyen lehet bontani,áttörni a falakat,stb,nyitható ajtók,berontás,pusztulnak a belterek rendesen.
    Egyedül ami nincs,az HC-n a lézer a hipfire-hez.Kiegek ugyan vannak,amik feltolják a pontosságot,de ugye HC-n nincs célkereszt.
    Még RC-XD helyi megfelelője is van,sokkal jobb rakétavető,gránátvető,van ugyanúgy field mic,scrambler,stb,ami eddig volt.Nomeg a variálható lobbiméret.Tolhatod a 3v3-tól a 24v24-ig minden variában a kedvenc módodat.Bár nem konkrétan választod ki,hanem 3 kategóriából,de a játék,ha van,igyekszik igény esetén nagyobb lobbiba dobni.És a normál játékmódok mind megvannak HC-n is alapból,ami a CW-ben csak később jött meg.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák