Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Linem

    senior tag

    válasz lowzor #6963 üzenetére

    Elsősorban inkább minden visszajelzés érdekelne, főleg a meccs szempontjából. Nekem ez fontos információ lenne, mert már megszoktam, hogy ezt is figyelem. Mindig is volt HC-ban. Most miért nem lehet? Vagy éppen a TK miatt, hogy titokban maradjon? :DDD

    Az a baj, hogy azért nagyjából a spawn után is sejthető, hogy ki volt az, ha nem szalad el gyorsan a pozíciójából. Nem egyszer keveredtem mostanában is ilyen harcba, de ugye a szokásos 2-2 TK után lezárjuk a vitát és megnyugszunk, mert onnan nincs tovább, és mindketten játszunk, mintha mi sem történt volna. :D Nem kell ide report.

    Egyébként többségben én is békésen nyugtázom a TK-t, és továbblépek, mert előfordul, hogy megijedt, és emiatt hirtelen lőtt le. Ilyenkor még nevetek is. Vagy a másik, ha a fegyvere elé rohanok miközben mást akart lelőni, akkor is elfogadható. Ez van, elbénáztam. Viszont amikor csinálok valamilyen challenget, közben a társam csak úgy rám néz oldalról, és nem érdekli, hogy kékítek, aztán kezdhetek mindent elölről miatta. Azért az ilyen idiótákat megcirógatom 1-2 golyóval. Nem ölöm meg, csak ránézek, és a közelébe lövök, hogy tudja mindent láttam. :DDD de sajnos időnként előfordul, hogy mégis lelövöm :B Főleg amikor aznap már századszor lőnek le a társaim, és betelik a pohár. :U (Ilyenkor a szokásos 2-2 TK meccset lejátsszuk egymás között, és megyünk tovább.)

    Persze, ha ez fordítva történik, és én lövök le véletlen valakit, akkor próbálok ártatlanul elsomfordálni a tett helyszínéről. :DDD Aztán mégis beazonosít, és kapom a viszontkillt. Ez van. A HC mindig is erről szólt.

Új hozzászólás Aktív témák