Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dave567

    addikt

    válasz bager13 #52 üzenetére

    Csak FPS-el nyomom amióta játszom, nem szeretek veszíteni, ezt be vallom.

    Ide is leírom, van ismerős aki 1-2 fps-t nyomott velünk, még LAN időszakban, inkább stratégia a menő nála, a régi MW1-ben ilyen 1/30 K/D je volt meg ilyenek, soha nem sírt semmiért, csendesen tűrte.
    Amikor nagy nehezen rávettek, én is nyomjak velük egy kis stratégiát, ott meg én kaptam ki, nem is érdekel, meg nem is értek hozzá.. NA DE NEM IS MEGYEK OLYAN JÁTÉKOT JÁTSZANI, AMIHEZ HÜLYE VAGYOK!!!!!!!
    Ennyire egyszerű....



    Erre fel, jönnek a kis BÉNA gyerekek, írnak az Actinak, csesztetik őket, csináljanak olyan játékot, amiben tudnak érvényesülni, mert ők játszottak egy játékot azt is SINGLE-be, és megölik őket akik esetleg csak MULTIVAL játszottak.

    De legyen boldog mindenki, elkészült amivel én jásztok most csak az az MW, a korábbi részek nem érdekeltek. Eléggé odafigyelek a dolgokra, jó pár órám benne van.
    Itt az SBMM, ami úgy működik nálam bedob egy szerverre, MP5SD elő, (ez a kedvencem), nem egy jó fegyver, van nála erősebb, csípőből szedem az embereket, 1-2 lövés HALÁL, HC-n, 150/50 Ticketre vezetnek, remek, kikapunk, úgy, hogy 200 megy a meccs.
    Nem baj, 40/15 statom Kb, hullanak mint a legyek, király... NYERTÜNK!!!! 150 Ticketet behozni azért nem könnyű, egy rendes játékban.
    Utána 4 meccsen át alig lehetett megmozdulni, kis pisztollyal ugrálva 1 hit HALÁL, 50m-ről, persze én meg tunkolom PL M4-el, 3-4 lövés, HC-n.....


Új hozzászólás Aktív témák