Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szellem.

    nagyúr

    válasz nutella1 #11022 üzenetére

    Ne etesd, troll. Szerinte nincsenek csalók (csak a játékosok legnagyobb része szerint), és nincs sbmm, illetve az sbmm egy rendes dolog és mi akik ezt tapasztaljuk azért szidjuk, mert béna sz@rok vagyunk. :D
    El kell engedni ezt Tesó.

  • Linem

    senior tag

    válasz nutella1 #11022 üzenetére

    Írta a kolléga, hogy ne etess. :DDD

    Szóval ahogy írtam, én már nem akarok senkit meggyőzni az ellenkezőjéről. Gondoljon mindenki amit akar. Én minden részt végigvittem, és soha nem tapasztaltam ilyeneket, hogy helyettem más irányítja a játékot. Mindig csak rajtam múlik az eredmény. Ha szabadon játszhatok, tehát fegyverhúzás és challenge nélkül, akkor korlátlanok a lehetőségeim.
    Sőt.. Úgy érzem, hogy nem is működik az SBMM, mert sűrűn olyanokkal dob össze, akik nem látnak. Tegnap este is HC TDM 37:2, 35:0, 28:1, stb. Ilyen meccseim voltak 2.14-es k/d-val. Persze voltak 17:11-esek is, ha ügyesekkel találkoztam, de ügyelek rá, hogy mindig pluszban zárjak. Meccs közben alkalmazkodom az ellenfelekhez. Ha az elején mínuszba megyek, akkor taktikát váltok, és figyelek, hogy visszajöjjek pluszba. Legalább 1.5 feletti eredmény legyen.

    Persze lehetne mondani, hogy kit érdekel a k/d. Túlzottan engem sem érdekel, de most jelenleg nincs más cél a játékban. BP ezer éve kész, rank ezer éve kész, fegyverek ezer éve kihúzva, challengek ezer éve teljesítve. Szóval ezt tűztem ki célnak, hogy ne menjek soha 1.5 alá. Nem játszom objektív meccseket, csak TDM, tehát nem nehéz figyelni. Ráadásul minden fegyveren rajta van a k/d kijelző, mindig látom, hogy hol tartok, még lövés közben is.

    Azt biztosra állítom, hogy az én k/d arányomat sem az előző részekben, sem ebben a részben nem akarja semmilyen rendszer befolyásolni. Maximum az ügyes skillel rendelkező játékosok, de azok ellen is van mindig megoldásom, stratégiám, taktikám, hogy pluszban maradjak.

    Az 1 körüli statot nem értem, hogy miért nem tudsz feljebb lépni. Ezt neked kell tudni. Csak rajtad múlik.

    Vajon (ha egyáltalán működik az SBMM), akkor milyen különbséget figyel két játékos között, amikor lobbyt válogat? A k/d-t biztos nem, mert nem velem egyszintűekkel dob össze. A rankot szintén nem. A BP-t sem. Van még valami? :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák