Új hozzászólás Aktív témák

  • Spizzi

    tag

    Számomra az előző rész (MW2019) torony magasan a legjobb cod volt az eredeti 2009-es MW2 óta, annyira jól eltalálták a gunplay-t, magának a fegyverrel való lövés immerzióját, hogy azonnal beszippantott a játék, arról nem is beszélve, hogy szerintem grafikailag is nagyon rendben volt.

    Persze voltak hibái, pl. pár map felépítése, a lane-k néhol furák voltak nagyon, de alapvetően bejött ez a picit lassabb, taktikusabb tempó, főleg a HC módokban. Hogyha a mapokat picit kevésbé campelősre tudnák megoldani és inkább a bekerítés, mögé kerülés lenne a domináns taktika akkor nekem már tökéletes.

    Egyébként is magam részéről úgy érzem, hogy a klasszikus értelemben vett módok most nem fognak annyira pörögni, ez a DMZ sokkal jobban érdekel, illetve biztos vagyok benne, hogy a Ground Waron is dolgoztak annyit, hogy még élvezhetőbb legyen.

    Grafikára itt sem lehet majd panasz, tetszik az új weapon leveling system is, a gunplay is biztosan jobb lesz, de ha ugyanolyan nekem az is megfelel. Csak ne legyenek már az első BP-ben is ilyen villódzó, neon ruhás, 12 éves streamer koppincsoknak való skinek. :))

Új hozzászólás Aktív témák