Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz oriic #5 üzenetére

    Jól érteni,hogy most akkor aki ezt megveszi,kap egy letölthető remastered MW-t? :Y
    Lehet így oldják meg,hogy idén jön egy remake...amit tavaly igértek is...de végülis most 2 modern rész után tippem szerint a játékosok fele-fele akarhatta a remake-et és az ugribugrit...

    A fránya 3 kaphatna egy remastered PC editiont,a s..em verném a földhöz,mert nagyon szerettem..BF szerű kasztok felosztott felszereléssel,WH,járművek(nem csak tank,hanem 3 vagy 4 személyes jeep,ahol az első utas géppuskázhatott,oldalkocsis motor,ahol az utas szintén tudott a kézifegyójával lövöldözni),én talán egy részt nem szerettem ennyire,mint azt.Pedif nem vagyok különösebb BF fan,ott is infantryztam.

    Én személy szerint nagyon örülnék,ha idén 2 részt kapnék,akár előrendelőként,nagyobb durranás,mint egy bónusz map vagy skin.FŐLEG ha a remake jól sikerült.Plusz nem is fullad ki fél év alatt az aktuális,mert kettő jön,akinek ez is,az is tetszik,ellesz.Nomeg biznisz,mert lehet 2 season passt vetetni :DDD Bár gáláns húzás lenne,ha az is csak egy kellene.

    Más játékoknál is voltak sikeresek az ilyen mellécsomagolom az előző rész GOTY bundlit,pl.a Killing Floor2-nél láttam ilyet,hogy megkaptam az elsőt fullosan,de mégjobb példa a Serious Sam,ahol viszont adták a z össszes régit ÉS a REMASTERED változataikat is! :C Nekem is így lett meg a full pakk,ráadásul mivel a simák már megvoltam,a Steamtól megkaptam a First és a Second Encountert giftként!

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • J.Hetfield

    aktív tag

    válasz oriic #5 üzenetére

    De ha remaster akkor miért infinite warfare a neve? Ez elég megtévesztő :( Egyébként örülők neki, a Moder Warfare széria a kedvencem a sorozatból, bár inkább a 2.-3. rész szeretem, Remélem azokból is jön majd remaster, az új részek szintjére húzott grafikával király lenne.

Új hozzászólás Aktív témák