Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz k-adi #881 üzenetére

    Kábé nem izgat,ha nem a fegyók maradnak...
    Mindigis gond volt,hogy olymindegy a challenge-ek állapota,mert talán pár playercard szép pl.most is,de ha nem vagy final killcamos,akkor a kutya nem látja a playercardodat...
    Nekem megmondom eléggé szivenütős volt,hogy 20 körül jött 2 olyan fegyó,amivel végre élveztem is a gémet.Valami erősebb singleshotos és gyors SMG,a franc tudja,milyen néven.A többi eléggé kaptafa,harmat,lassú,gyenge.Na jó,a prestige-t mentheti az unlock rendszer,hogy választhatsz valamit,amit viszel már kezdéskor a kövi prestige-be,fegyót,képességet...
    De számomra pl.most épp EZ a változat irtóra puritán kezdést ad.
    A cod5 is cumiztatott,bár ott lv17 körül jönnek meg a végigtols cuccok,de ott 65 szint van,és a végére tényleg elnyújtott xp-vel,mint a gatyamadzag.Nem is értem,miért maxoltam ki magam újabb 10 prestige-vel... :DDD
    De a lényeg,hogy egy ilyen relatíve régi gémbe ezt is betoltam,pedig ott nincs átvitel,prestige=full reset.Csak épp a 17 az 1-2 óra maximum,a betába beletoltam mittudoménhány órát,mire 20 körüli lettem,pedig nem voltam uccsó' és öltem is sokat.
    A mozgásanimáció a másik nagy gondom.Még a WaW is sokkal szebb,egyszerűen darabosan futnak,stb.az emberek.És nem az fps volt kevés...mindenki "kacsázik",félrészeg"..
    A sebzést meg vagy hagyják így,vagy dobják szét egy normális HC-nonHC részre.Annyi rész volt...
    Fegyónál az talán,hogy a beta alapján,ha jól emlékszem volt shoti,de mivel medium távon mindenki bármivel 2-3 golyó,piszokul nem volt értelme a közelharcnak.Kempre rendezkedett be mindenki,minden kulcshelyen volt állandóan potyaleső,pedig zsebkendőnyi a map.Csak hála a "csövességnek",átlagon felül nem elkerülhetőek az ilyen helyek.Nincs merre menni,nincs hogy rövidíteni,marad a bunnyhopp,gránát makkolás,rush.Tök frankó,hogy egyszem LMG-s baromnak 5x neki kell menni,mert olyan jó helyek vannak,és olyan szabadteres a map,hogy nincs más,5ödszörre csak fejendurrantod a kilógó 3 pixelt tán...még mindig orral lövünk,nem a fegyóval,erre se futja.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák