Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz AAntii #1676 üzenetére

    Nem nagyon akarok gépet újítani...de nem hinném,pogy pont a 6850 lenne a gond,ha az AW meg tud menni fix 91 fps-en...gyári tunningos is,nomeg nem is dolgozik.Az AW az szépen harapja,de megy is.A beta sem volt ilyen rossz.
    Tipikusan az a gondom,hogy akkor most kéne új lap,RAM,proci és vidkari,és akkor már ottvan az XOne árában.
    Plusz sokan mondják,hogy JÓ hardverekkel is gond van,de nem ér már sajna ez a széria annyit,hogy ezért akár konzolt vegyek,akár új PC-t.Amúgysem tudok játszani már annyit 37 évesen és nem is úgy,mint 10 éve,jó lenne nekem ez papásan is,csak bugos ne lenne.Azért SD-ben vagy HC DOM objektívában azért tudok szopatni,mégha a tinik le is nyomnak a 100fps-el és a reflexekkel.
    Igaz például emiatt jó a shoti,szeretem is+1lövetű erős rifle,mert még oda tudom kapni a célkeresztet,ahova kell,de az ilyen recoil kompenzálásból már kiöregedtem.Mondjk persze annak jó,akinek nincs recoil,lőnek ilyenek is szépszámmal :DDD DE az más műfaj miatt van.Én is vehetnék Season Pass helyett Proof cheatet...ezeréve nincs csalásvédelem.Meg makrózhatnám az egerem is recoilra...de egyik se műfaj.Leszek bénább killben és kész,de azt ÉN lövöm,nem holmi egér vagy program.

    Az ugrálósdi most annyira nem is lényeg,inkább a jó falakat kell memorizálni,hogy lehet ide-oda könnyebben/meglepetésszerűbben eljutni.
    Amúgy,hát igen,van jóféle bunnyhop és lehasalósdi,de ez még közel sem pl.cod4 szint.Hátrány,hogy SZERINTEM most piszok nehéz fejest lőni,még a lehasalósakra is.AW-ban tök sokszor beadta a headshotot.De ez bug.Kipróbáltam,Haymaker shotival AFK emberke szájába dugtam a shotit,ÉS nem adta be fejesre...közben pont fejessel kéne unlockolni csomó mindent.Olyankor se értem,amikor áll az ipse,csak a feje van kint,hát hogy tudom RENDSZERESEN testre kilőni riflével???Mikor mása sincs kint,csak a feje,a doboz előtte pedig nem átlőhető? :DDD Biztos a nevetésbe hal bele,hogy körbelövöm egy tárral :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák