Új hozzászólás Aktív témák

  • shotika

    őstag

    válasz markknight #1125 üzenetére

    Nincs ezzel a konzolos graffal semmi nagy problem.

    Senki nem mondta, hogy iszonyat durván fosatós a graf, csupán annyi, hogy abszolúte korrekt a látványvilág.
    Pc-én nálam kb minden ultrán van, szerintem semmi gond vele (egy-két árnyék villogást leszámítva az elején). Erős túlzásnak érzem azt, hogy a GoW-hoz hasonlítod :D (Apexet haggyuk, ultrára rakva jópofa, de azért eléggé látszik rajta, hogy mennyit csaltak a cell-shad megoldással a készítők, hogy szebbnek tűnjön). Ráadásul az MW-ben sok pályán a távoli árnyékok szemcsések, itt ilyen problémának híre sincs.
    Töltés: nem használtam sose konzolt, az MW-t se tudom mennyi idő, de nálam gyorsabban tölt be mint azt, SSD-ről kb 5-10mp, ha nem waitingeli a játékosok a képernyő tetején sárgával - de ez vszínüleg javítva lesz.

    " nem is hiába tolták meg a bétát egy bónusz nappal, hisz nincs meg a playerbase." - ezt te is tudod, hogy csak spekuláció :D az előző résznél is volt hasonló.

    Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

Új hozzászólás Aktív témák