Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • crashbandi

    csendes tag

    Én pedig 1 kis segítséget adok azoknak akik Win 7-et használnak,és esetleges Windows API hibával dobálja öket az összes szerver.

    Megoldás: Úgy kell feltelepíteni a Cod 2-t,hogy Windows SP3-as kompatibilitásba. Ami annyit tesz,hogy beteszed a CD-t...előjön a setup rész,de nem indítod el. (ugyebár ilyenkor is jelzi,hogy kompatibilitási hiba van,futattja-e?) Bezárjuk ezt az ablakot,majd total commanderbe belépünk,és a setup.exe-re jobb klikk...majd "kompatibilitás" fül. Ott beállítjuk a csuszkában,hogy Windows XP SP3 kompatibilitás. És alkalmaz..majd rányomunk a setup.exe-re és települ is ahogy szokott...miután feltelepült,automatikusan úgy is fogja futtatni (Win XP SP3 komp.). Telepítés után érdemes a PB frissítést feltenni.

    [Itt a telepítője!]

    Ha ez megvolt,akkor nem fog Windows API hibákkal dobálni. Nálam bevált úgy is,hogy gyári driver volt feltéve (amit a win7 felrakott). Azzal is tudtam játszani,és az újabb Catalist-el is müködött.

    Egyébként Sapphire 4850-em van,és Windows 7 x64. Bármi kérdés van ezzel kapcsolatban,privátban válaszolok! Remélem segítettem mindenkinek!

Új hozzászólás Aktív témák