Új hozzászólás Aktív témák

  • gordonfreemN

    addikt

    Hali. Azért fordultam ebbe a topicba, mert talán a COD-osok használják leginkább azt a progit, amivel meggyült a bajom: all seeing eye :O
    nos szedtem már le mindenféle verziót, küldtek msn-en olyat, ami másnak tuti megy, nekem még sem akar müködni. Nem talál szervert. Ugy jelölöm ki ahogy ki kell, a cod2-t meg a középeurópai hungary-t. mind a kettő kijelölve, mégis 0 szerver. De mehetek én még amerikára is, ott sem talál semmit. Telepítés közben kiirja, hogy a telepitő ismeretlen file-ból származik, és őrült vagy ha folytatod. De ezután mégis feltelepül, nem hinném hogy ez a baj. Tüzfal csak windows-os van de az is kiengedte, van még nod32, ami lényegtelen, van spybot, ami megint mind1, viszont van egy routerem. Amin az azureus miatt engedélyeztem portot, és próbáltam is beadni az ase-nak, de hiába :)) . Segitsetek légyszi, ha tudtok.
    Még annyit, hogy van egy eye servers rész legfelül. Ennek mit kellene mutatni? Mert van két szerver, meg az elején mikor inditom az ase-t, van unable scanning server vagy mi a csuda, ilyenből tobábbi 4,de ez idővel eltűnik! :W
    Köszi előre is a helpeket. :R

    [Szerkesztve]

    ¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

Új hozzászólás Aktív témák