Új hozzászólás Aktív témák

  • knbs

    senior tag

    Gondoltam megnyilvanulok a sok inaktivitas utan a pro es cfg-s temaban :D

    Mar joideje cs:s-el foglalkozom,de ellement a cod1 es cod2 par evig. Az elozo honapban vegkepp felhagytam a komoly e-sporttal. :s
    Ennek kivalto oka, a par honappal ezelott megindult profi nemet es par brit csapatban csalas vadjaval fennakadt jatekos esete.
    Most nem irom le ki hogy merre, csak egy pelda a sok kozul:
    Nfacult jatekosa: a csapat aki nemismerne,verprofi nemet multigaming, 1.6 es source csapattal is,a jatekos az 1.6-os csapatban volt.
    ESL online liga, war lemegy, a sractol kertek volna a demojat mert gyanus volt... ez meg nem gaz tolem is elkertek mar kismillioszor elofordul egy makosabb napon...
    Srac reakcioja: ESL reg torlese,klanbol kilepes es totalis felszivodas... adminok nemtudtak mit tenni csak a HLTV demot megnezni, meg is tettek es 10-bol 10 admin kijelentette,hogy a jatekos csalt, volt tobb cucc is de a legsulyosabb a !!!WH!!! volt...
    Ez azert ut akkorat,mert a srac nem egy LAN-on is szerepelt mar es eleg komoly hirnev all mogotte...
    Paran elcsiptek egy forumban tole egy kommentet az esethez,ami kesobb torlesre kerult,most ezert nemtudom belinkelni :( tomoren: ''Azert eltem a szabalytalan segitseggel,mert az ellenfel csapataban is csaltak!''....
    ezek utan alljal neki profi szinten(napi 8 ora jatek minimum mindennap) jatszani persze tisztan!
    Ilyen esetbol lement kozel fel tucat az utobbi 2 honapban,majdhogynem mind top csapatbol... ezert lealltam vegleg,nem latom ertelmet ugy beleolni valamibe,ahol aztan tisztatlanul alaznak majd a porba!!!
    Erre reagaljatok! :)

    A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

Új hozzászólás Aktív témák