Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Acheron

    őstag

    válasz DrTechnoid #21348 üzenetére

    PILA -val próbálkoztam már, de nagyon nem adja, nem az én műfajom. A pajzs meglepően jól ment bár sokszor kaptam negatív visszhangot (a 3 kill without dead küldetések igényelnek némi kreativitást - és sokszor campelést... :B )
    Ami meglepett, hogy a legjobb húzó pálya a pajzshoz a Vacant volt - kár, hogy elvétve adja be a játék. Ott a szűk helyeken durván lehetett kaszálni, nem egyszer egy - egy Cruise missile -t is "összeütöttem".
    Nem tudom, a launcherekkel megbékélek -e annyira, hoyg végigvigyem őket. A kés még - a pajzshoz hasonlóan - mókásnak ígérkezik, lehet belepróbálok.
    Más meg már nincs, max az újonnan érkezett fegyók húzhatók, de az már kezd kicsit uncsi lenni. Talán a FAMAS összes kihívását kimaxolom még, az még érdekesnek tűnik.
    (#21358) Zimmi91: 9 nap alatt 66 szintet lépni sikítós lesz... És a 600 coin önmagában semmiképp nem lesz elég a következő pass -ra. Én inkább a következő teljes szezonra mennék rá (megyek is ;] ) némi cash befizetéssel, addig pedig a free -ből farmolj ki CP -t, ha van még benne. De ez csak személyes meglátás...
    (#21354) lacy86: Ahogy írták, talán az egyik legalkalmasabb a ShootHouse. De ha az a kérdés, hogy melyik alkalmas, akkor kb bármelyik, a Shipment kivételével. Ami fontos hozzá, hogy az adott fegyver recoil -ját lecsökkentsd, amennyire lehet, a pontosságra legyen rágyúrva (többnyire egy scope kell, legalább egy univerzálisnak mondható Scout optic, az minden távra jó lehet). A rush móddal viszonylag nehezen összeegyeztethető, de ha néha hajlandó vagy megállni, urambocsá mountolni a fegyvert, gyorsan összejön - nem emlékszem, hogy nálam bármelyik fegyvernél ez lett volna a szűk keresztmetszet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák