Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Acheron

    őstag

    válasz Ed3r_X_ #21175 üzenetére

    Ott is volt mögöttes logika, hogy a full kezdőket ne a vérprofikkal dobja össze.
    Ámbár, az sem működött tökéletesen (nehéz feledni, amikor totál kezdőként kamilláztam a csatatéren, majd megjelent egy Sztálin nevű figura, és valami apró, de rettenetes tűzerejű valamivel (G18 akimbo, of course :DDD ) miszlikbe lőtt, sokszor egymás után...) hahh, szép idők :D
    Szóval valami kell, hogy a közel azonos kvalitású játékosok tudjanak összecsapni egy - egy meccsben, az igazi élményt ez tudná megadni. De hogy az MI időről időre lehetetlen meccsekbe kényszerít, csak hogy a KD arányt kontrollálni tudja, az nem járja. És most mondjuk csak azt, hogy ennek érdekében rendszeresen olyan ellenfelek közé dobja be az egyszeri gémert, akik magasan az adott játékos szintje fölött állnak (pedig a tapasztalatok szerint ennél sokkal többet is tesz, de ugye ez csak összeesküvés elmélet, hagyjuk). Ez már önmagában szembe megy egy normál balansz rendszer logikájával. Nem tudom, hogy ment ez át az Actinál, de nagyon - nagyon rossz iránynak tartom.
    (#21177) nyul105: A színes lövedék funny, nekem is van többféle (egyetlen egyszer sem használtam, mert nem szeretem a feltűnést, de van, hátha egyszer pont erre izgulok rá :D )
    Viszont a másik kettő, no az már nem az együtt játszás öröméről szól :( A cheat sajnos régi ismerős, de ez a bokor (b@zzzz, komoly? Bokor?!!!?), ez megütött :D Ez official skin, vagy ez is valami cheat?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák