Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz v-paci #4247 üzenetére

    Egyetértek. :K
    De a többieknek szól, ne keverjük már a szezon a fazonnal. Az, hogy állítod a felbontást cfg-ből, ne legyen már egyenértékű a FOV állításával. :U Az hogy ki mit gondol, az megint más kérdés. Én cfg mókolásért simán bannolnám a kulcsokat, ahogy az meg is történt már egy esetben.
    Mi a lényeg? A jogosulatlan előnyszerzés másokkal szemben. Az se érv, hogy mindenki mókolná ha lenne rá mód. Persze...A fanatikusok igen, a koca játékosok, meg az átlag júzerek nem, és így velük szemben nem lenne korrekt.
    Az hogy ezért megy a sírás, nem értem, mert jelenleg mindenki azonos beállításokkal játszik MW3-mat. Akinek nem felel meg a jelenlegi helyzet, ez vígasztalhatja.
    Engem nem zavar, mi több, amit állíthatok a menüből, csak azzal foglalkozom. BF3-ban van menüs FOV állítás, ott engedélyezett bizonyos keretek között.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák