Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sptkyle

    senior tag

    válasz Kareszovics #408 üzenetére

    Én is lassan másfél éve kezdtem. Volt 2x kis kihagyáson mondjuk. De ennek ellenére azt mondom, nyugodt szívvel, hogy nyugodtan vágjon bele bárki. :) Szerintem még mindig a legjobb ingyenes MMO a piacon.Bár azóta jöttek ki, és van olyan "ujonc" , ami jobb grafikával rendelkezik talán,ki is próbáltam néhányat, de szerintem még mindíg a Cabal a legjobb. Persze megvannak a maga hibái.De tökéletes játék szerintem nem létezik. Mindig lesznek olyanok akiknek nem tetszik. :) Ki kell próbálni. Ha nem tetszik, akkor abbahagyod. Nincs vesztenivalód, mivel nem fizetsz érte. :)

    Kareszovics: Mint bizonyára te is tudod, bevezették a Tierra del Bruto-t, ami a low lvl kariknak nyújt war-feelinget. Ez miatt muszáj volt bevezetni ezt a szabályt, mert valljuk be, elég nagy mészárlást tudott volna okozni egy tapasztalt játékos dual trans karival az inkább kezdők részére készített csatatéren. És ismerve néhány játékost (akinek ez örömet okoz), meg is tették volna.
    A Helper Questek díjazásának átírását én sem értem.De biztos meg volt rá az okuk.
    Ami a dummy használatot illeti... hát én is prémis vagyok, de nem sajnálom másoktól ezt.Ezzel téged nem károsítottak meg. Te is ugyanugy használhatod. Nem értem miért fáj.
    Ráadásul ez egy önzetlen cselekedet volt a készítőktől, mert ha az lett volna a felállás, hogy mindenki használhatja, és most lett volna csak prémis kiváltság, akkor azt mondom, hogy ezt azért tették, mert több prémist akarnak összeszedni, hogy nagyobb legyen a bevételük. De pont fordítva történt. Szerintem ez egy pozitív változtatás volt.
    Mindent összevetve én azt mondom, hogy mindíg az lebegjen mindenki szeme előtt, hogy ellenszolgáltatás nélkül játszható, összetett,sokak által kedvelt, jo grafikájú, és hangulatú MMORPG-ről van szó.Itt a hangsúly az ingyenesen van. A játékosok örülhetnek, hogy még léteznek ilyen játékok a mai világban. :)

    Béke! :R

    "Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

Új hozzászólás Aktív témák