Új hozzászólás Aktív témák

  • koby11h

    aktív tag

    Sziasztok, Hardveraprón nem érzem a keresésben a logikát. Pl. hogyan lehet csak a Szándék: Keres típusú hirdetéseket megnézni? Eddig azt mondtam Szándék: Keres, Keresés és meg volt, most bemegyek a Hardverbe (eleve már csak itt nézhetem meg, vagy egy másik alrészben külön-külön), majd Részletes keresés, Keres, és nem történik semmi! Ha meg fentebb nyomom a Keresés gombot akkor visszaáll Szándék: Mindegy-re és az alap listát kapom!
    A jobb oldali menü nagyon hiányzik (Hirdetések kezelése, Up-olás, Privát üzenetek...)
    Itt szóltam hozzá: ha HA-n lépek be és megnézem az új hozzászólásokat egy fórumban, akkor nem tűnik el a jelzés, hogy van egy olvasatlan hozzászólás. Csak akkor ha pl. Prohardveren is belépek a fórumba.
    Hirdetésfeladás: az hogy a Gyártó nem választható az ok, sok féle van, de így meg félek sok elgépelés lesz.
    Jól érzem, hogy csökkent a feladáskor a Leírásba beírható szöveg hossz, vagy csak keverem más oldallal? És csökkent a feltölthető a fotók száma is! Remélem a minőséget azért nem rontja az oldal (lásd jofogas.hu).
    Ez már csak szubjektív vélemény: túl sárga :)

    [ Szerkesztve ]

    Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

Új hozzászólás Aktív témák