Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz bandus #91764 üzenetére

    lehet csak a aavot nezte el - a közlekedésben szerintem ez pont olyan alap dolog, mint az, hogy nem recseg-ropog a váltó sebességváltáskor. :U De persze, elnézhette a sávot, ugyanúgy egy STOP-táblát, vagy egy gyalogátkelőhelyet és letarol egy óvodás csoportot, mert hát jajj Istenkém, elnézte. :U
    Persze, beengedem a tolakodó barmát, mert egyrészt féltem a kocsit, másrészt biztonságosabb, ha van egy hülye (akár én), aki beengedi és ezzel megszünteti a forgalom veszélyeztetésének okát. De amikor azt látom, hogy valaki a balra kanyarodni kívánó sáv piros lámpájánál álló 20 kocsija mellett megy előre, majd a sáv elején megáll, indexel balra az egyenesen menő sávból a zöld jelzés ellenére, mert ő ott bizony balra akar kanyarodni, mert teszem azt, az Allee parkolóban van hely és kezdődik a film, vagy akciós az Interspar-ban a csirke-farhát, akkor bizony fáj a fogam az önbíráskodás eszközére. :U

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Új hozzászólás Aktív témák