Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aizen92

    addikt

    válasz sutszi #31455 üzenetére

    mivel politikai töltet nem volt benne ( regnáló kormányt nem szidtuk aberált módon ), hanem csak egy TV tervezetet és hatásait elemeztük, véleményem szerint nem ütközött az alapelvekbe...

    "The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz sutszi #31455 üzenetére

    tudod van az a szint, amire nem hajlandó az ember lesüllyedni már. ez pedig már az alatt van.

    más médiumban a ph-n kívül azért nem olvasom el a kommenteket soha, mert egyszerűen nem vagyok hajlandó magam kitenni annak a szellemi kénes mocsárnak, ami ott uralkodik. semmi értelme, csak annyit érek el vele, hogy feleslegesen felidegesítem magam, és valamilyen szinten mindenképpen hat rám, beépül a világképembe és észrevétlenül csökkenti le milliméterről milliméterre az igényszintet. tulajdonképpen ha úgy tetszik környezeti ártalomként fogom fel, szellemi környezetszennyezésnek. éppen ezért ignorálom és elhatárolom magam tőle. ártani árt, hasznom nincs belőle, nem ad hozzá semmit a világomhoz, nem terhelem magam vele, van ezen kívül is elegem. tévét-nem-nézéssel analóg a dolog.

    most érkezett el ez a pont, amikor a te hsz-eid is megkapták nálam ezt az ignore taget. ez számodra nem jelent semmi változást, írogasd nyugodtan ami jól esik, nem tisztem és nem is lehetőségem ezt befolyásolni, viszont elolvasni nem fogom őket, értelemszerűen reagálni sem fogok. sem nem jelent ez egyetértést sem hallgatólagos beleegyezést, sem az érvek elfogyását, ne legyen ebből félreértés, egyszerűen nem olvasom és nem reagálok. ha mégis megteszem véletlenül az emberi mulasztás, lehet rá figyelmeztetni nyugodtan. ha gondolod és jól esik tekintsd ezt nyugodtan erkölcsi győzelemnek, részemről a megtiszteltetés hogy hozzátettem valamit a napodhoz.

  • 7

    addikt

    válasz sutszi #31455 üzenetére

    "III / 1. A Szolgáltatás területén a Felhasználói Tartalom az Adminisztrátorok által ellenőrzött (kivétel: felhasználói jelszavak és a privát üzenetek), mely tevékenység összességében a Moderáció.

    III / 2. A Moderáció elsődleges célja a Szolgáltatás üzemszerű működése és a kulturált hangnemű, konstruktív beszédlégkör fenntartása."

    Értsd: amennyiben egy moderátor úgy ítéli meg, hogy egy adott téma aggályos, akkor megkérheti, felszólíthatja a felhasználókat, hogy azt csak bizonyos feltételek mellett, vagy egyáltalán ne tárgyalják ki. Ez a feladatköre

    "III / 5. A Moderációs döntések véglegesek. Észrevételt tenni megalapozott(!) indokkal a Konkrét moderációval kapcsolatos kérdések-válaszok topicban lehet."

    Ennek szellemében kérlek ott ágálj a döntés ellen, ne ezt a topicot terheld vele.

    Személy szerint egyáltalán nem vagyok arra kíváncsi, hogy az internetadóval, moderációval és egyéb dolgokkal kapcsolatos indulatokat hogyan élitek ki egymáson. Megvan rá a megfelelő plénum, el is irányítottak oda, tessék odafáradni. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák