Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz föccer #1517 üzenetére

    A "new age generáció"-ban meg szerintem nincs meg az a motiváció, az igaz "PH!-s életérzés, hogy összejöjjenek, amire a régi motorosokból is beesne 1-1 arc, aki tolhatná az anekdotát a régi időkről.

    Ez nem egészen így van, jó pár emberkével - főleg a valahai OFF, jelenlegi ON topikból évi 3-4 alkalommal szoktunk sörözni. Ja, mind budapestiek. :)

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz föccer #1517 üzenetére

    Nézd, nekem az a véleményem, hogy felesleges rágörcsölni a nattalira... ha már elvárás van, meg szervezni kell, akkor megette a fene az egészet úgy sem úgy jön össze, és sértődés van.

    Én eddig háromszor voltam PH!-s összeröffenésen, az egyiket ABE-el mi szerveztük közösen, és 10+ fő ott is volt mindegyiken, az már így is bőven több, mint elvárható. Ha több embernek próbálsz meg megfelelni, akkor meg jön hiszti, hogy ne akkor legyen, meg ne ott legyen, meg az egyiknek az a drága, a másiknak ez a késdobáló, meg a cigifüst meg a facom...

    MI úgy csináltuk, és mindig jól is jött ki, hogy ekkor meg ekkor van, ide meg ide megyünk, aki akar jöjjön. Hidd el, nem azon múlik, hogy X vagy Y vagy Z generáció, semmi köze hozzá, mint sok ilyen-olyan tali ilyen-olyan szerepű része azt tudom, hogy egy dolgon múlik a döntés. Azon, hogy ki lesz ott. Ha jönnek a húzóemberek, jön más is. Ha te érdekelsz valakit IRL akkor hidd el, el fog jönni, és ha összejön egy nagyjából homogén társaság, akkor jó is lesz a történet, függetlenül attól, hogy hányan vagytok és meddig tartott összehozni.

    Én azt mondom, inkább legyen három kisebb találkozó, akár 3 fős, mint egy monstre, ahol még azt sem mered elmondani, hogy yetikének büdös a lába mert nem tudod holnap ki fogja beköpni. Minek? Hova?

    A másik meg az, hogy ez a fórum azért nagy százalékban tartalmaz szociopata és/vagy "socially awkward" arcokat. Szoktak nagy meglepik lenni, hogy aki bátor harcostársad az X topicban és együtt ekézitek a népet naphosszat, az tulajdonképpen egy 15 éves hártyabőrű büdöspistike, aki meg a legnagyobb alkoholista, az a második (!) pohár (!) sörtől visítva gurul az asztal alá, és mindenki csak azt várja, hogy húzzon már haza. Amikor én voltam, akkor a többség (és tényleg a többség) marha jó arc volt, még úgy is piszkosul jól szórakoztam, hogy én voltam a legöregebb, és igazán jó arcokat ismertem meg, de így is az mondom, hogy nem kell ezt higítani.

    Támogatok egy összeröffenést egyébként, régen volt már, lehetne valami, de én november előtt tuti nem érek rá. Már ha egyáltalán érdekel valakit a pofám ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák