Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    válasz föccer #96445 üzenetére

    Építőiparban dolgozom és aki nem itt dolgozik, az nem tudja, hogy mi volt itt az elmúlt néhány évben.

    Ennyi. Mindenki legyen IT szakember, meg SAP experiment, mert azokból ugyan Dunát lehet rekeszteni, de mocsok jól keresnek és mindig van hová váltaniuk.

    Szóval mindenki hülye ahhoz mi történt az építőiparban, de te baromira képben vagy IT-val. Szép. :U
    Nem tudom melyik párhuzamos dimenzióban vagy, de fingod sincs mi van az IT területen... Lehet, hogy saját bevallás alapján rengeteg a "rendszergazda" józsi, meg a "windowst tudok telepíteni" pista... De ide jóval több kell... Tudod a tudás már csak ilyen fura dolog. Ha olyasmit tudsz amit kevesen akkor megnő a piaci értéked.
    Szerintem maradj a betonnál...

    Én örülök, hogy nem lesz olimpia. Nem maga az esemény miatt, hanem azért mert kis hazánk sajátosságait figyelembe véve úgyis az lenne, hogy "ezt elkúrtuk...nem kicsit...nagyon". Csak az változna, hogy ki mondja.

    [ Szerkesztve ]

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák