Új hozzászólás Aktív témák

  • sketchifun

    senior tag

    Szili. Én ritkán osztom itt az észt, sőt, naív vagyok és fiatal. 20 éves. Elektronikát tanultam, persze hülye fejjel nem fejeztem be. Sok okaa volt, imádtam ezt a szakot. Érdekelt minden porcikája. Nekem sajnos a családi körülmények nem engedtéik meg, hogy tovább tanuljak, ennivalót kellett venni valamiből. Nagyon-nagyon bánom, hogy így alakult. Végig kellett néznem, hogy mindenki másnak alakul valahogy az élete, csak nekem nem. Egyesek főiskolára mentek, egyesek egyetemre. Volt egy srác, aki például tűzoltóa akart lenni, nem érdekelte az elektronika. Most tűzoltó.

    2 éve érettségiztem, és nem is lett rossz az eredmény. Markomban a kék kis könyvecskével, indulhattam a nagyvilágba. Néha Saint próbál is bosszantani, hogy mindenistenPH!@szát csináltam már. És tényleg. Dolgoztam Burger Kingben, Dolgoztam segédmunkásaként lakásfelújításokon. Most egy áramszolgáltató alvállalkozójánál vagyok, villanyt szerelek. Rokon szaakma, de közöm nem volt hozzá az elején. Meg kellett tanulni, ami csaak a munkaadóm türelmén múlt. Mikor idekerlütem, és letelt a próbaidő, aaddigra mindent láttam, ami ennél a cégnél folyik. Persze a villanyszerelés ennél egy lényegeasen összetettebb szakma. Örültem, mint majom a farkának, hogy nt 1000 óránként.Egy hónapra 200. Nem rossz 20 évesen. De ez sose lesz több. És vért hugyozok érte. Egy srác volt, aki vágta az elektronikát. Most végzett, nt 250-es állásra már felvették. Gondolkozz el ezen.

    Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

Új hozzászólás Aktív témák