Új hozzászólás Aktív témák

  • ABE

    őstag

    válasz Magnum_ #162 üzenetére

    Hmm, nekem inkább a hétköznap a jó, de rugalmas vagyok (mondjuk most vizsgaidőszakban neccebb a dolog). :D Ha hatását is akarod érezni a boxolásnak, meg akarsz fejlődni, inkább a heti 2-3 alkalom az alap, mondjuk az arany középút a heti 2 alkalom. Hétköznap esténként nem rossz amúgy, ha jól emlékszem, 7-től kevesebben is voltak.

    Kesztyűt ott helyben is tudsz venni valószínűleg (én ott vettem az enyémet), ami ilyen pár ezer forintos, az egykutya, kb. arra jók, hogy el tudd kezdeni az edzést. :) Nekem is ilyen full alap kesztyűm van, amíg nem vettem, kölcsönadtak egy komolyabbat, na azzal már lehet nagyot zúzni, és a kezed sem fájdul meg úgy benne, mert van benne rendes merevítés. Ha először csak ki akarod próbálni, hogy tetszik-e a dolog, lemehetsz kesztyű nélkül is szerintem, mert tudnak kölcsönözni egy-két alkalomra.

    Oké, az elején, kezdőként még úgysincs öklözés egymás ellen, max. a zsákba, de inkább a fárasztó gyakorlás megy. :)) Fejvédő meg ilyenek nem kellenek az elején, a kezdéshez annyi elég, hogy van bandázs a kézfejeidre, egy pár valamilyen kesztyűd, plusz értelemszerűen a szükséges cipő és ruha.

    Amúgy nem vagyunk egymástól messze, én a Klinikákhoz közel lakom, csak éppen az Üllői út rossz oldalán (nyócker :D ).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák