Új hozzászólás Aktív témák

  • wesker24

    senior tag

    Elképesztő mik vannak a játékba olyan helyeken járok ami a térképen sincs rajta ! :D

    Asszem megtaláltam az egyik easter egget a játékban ! :D

    Mondom van ott egy lyuk megnézem mi van ott hát egy újabb hely egy titokzatos lila fallal !

    Persze előtte leölöm az enemy-ket aztán közelebbről is megnézem mi ez a lila fal ?

    Alig hogy oda értem át lehet rajt menni és egyből egy másik dimenzióba rakott ott volt egy másik lila fal bementünk azon is hoppá egy secret weapon stash kinyitom egy újabb lila fal átmegyek rajta újabb dimenzió ugrás és már kint vagyok az űrben ahol lehet látnia földet és engem azt újabb ugrás vissza a valóságba ! :D

    Na meg kaptam egy beszélő shotit Davistől hát ez úgy káromkodik hogy amikor lövök vele csak sípolást hallok mind végig ! :DDD

    Meg van ez a Zapped 1.0 Quest na szóval ebből 3 van ha megcsinálod mindet a Zapped 3.0-ban Torgue-nak kell megcsinálni egy Questet amúgy Torgue egy állat EXPLOOOSIOON ! :DDD

    Ha kész ad egy olyan shotit ami akkor robban óriási nagyot amikor újra töltesz ! :D

    Ja és amikor Concordiába mentem hogy leadjam a Fö questet az egyik Weapon automatába egy legendary shoti volt mondom WTF ? :DDD Persze 25k-ba került de nagyon durva egy Savas gyors tüzelő shoti mint Border 2-be a (Conference Call ) !

    [ Szerkesztve ]

    I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

Új hozzászólás Aktív témák