Új hozzászólás Aktív témák

  • TESCO-Zsömle

    félisten

    válasz Edem05 #660 üzenetére

    Bandit - Csináld magad barkács-cuccok. Nagyon adja, szerintem tökéletesen passzol a BL világába. Gondolom itt ez lesz az alap fegyó, nem a legjobb tulajdonságokkal.

    Dahl - Relatíve egyszerű, katonai design. Alap fegyver, olcsón, és ez meg is látszik rajta. Az egyben a nagyobb súlya kicsit lassította az ember, viszont csökkentette a visszarúgást.

    Hyperion - Hitech, ahogy már az első részben is. Ezúttal ez a küllemén is keményen meglátszik. Mindenből jó egy kicsit, kiegyensúlyozott cucc.

    Jacobs - Újra szól a hatlövetű... Ezúttal kicsit modernebb köntösben, de még őrzi a klasszikus vonalvezetést. Nem kétséges, hogy a második részben is nála lesz legnagyobb az egy golyóra jutó DMG.

    Maliwan - Letisztult dizájn, lekerekített nőies vonalvezetés. Tekintve az elemi sebzést, nyilvánvalóan a szirénnel akarták jobban összeboronálni, ami szerintem sikerült is.

    Tediore - Szögletes, kompakt összecsomagolható?? design. Már az 1-ben is a könnyű kezelhetőségéről volt híres, bár ezért némi pontossággal és DMG-vel kellett fizetni. Pokolian gyors újratöltése és egyes modelleknek lőszer-regenerációja volt.

    Torgue - Engem leginkább repülőgépre emlékeztet a design. Az egyben viszonylag nagy DMG-vel bírt, amiért némi pontosság volt az ár.

    Vladof - Itt a design-t teljesen a funkció határozza meg. A Vladof az eszméletlenül nagy tűzgyorsaságáról volt híres, ami most vizuálisan is meg fog mutatkozni.

    Alapjában véve nekem az tetszik, hogy a fegyverek sokkal egyedibbek. Most már tényleg elhiszem, hogy más gyártótól származnak. A tény, hogy a fegyverek kinézete tükrözi a stílusukat, a viselkedésüket jobban tetszik, mint az új design-ok együttvéve. :))

    Sub-Dungeoneer lvl -57

Új hozzászólás Aktív témák