Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • E-Max

    tag

    válasz Gebriel #7330 üzenetére

    Érted, egy barom villog a seggedbe már mióta, te sehova nem tudsz menni, én meg haladnék, úgy ahogy ő is, de ha már felidegesített, lerázom a fenébe.
    Egy 540i-nek nem esek neki, megértem, ha sietne, de legszívesebben megállnék, és elküldeném az annyába, hogy ott villogjon, de egy 523i mit pattog?Amúgyse tudna menni, de ha szabad lenne a pálya, se tudna úgy menni.

    Eagl3: De, halálosan komoly, fel tart egy barom, közveszélyes idióta az autópálya sávjain cikázva, de nem személyautó, hanem egy nagy áruszállító dög.
    Mit kezdjek vele?
    110-el nem fogok pályán vánszorogni, pláne nem egy közveszélyes barom mögött. Mást mit tettem volna, várok, ameddig félre áll? Felhívom a rendőröket? Két hét, és ki is érnek talán.
    Leállósáv üres volt, crafter előtt is tudtam menni, látszott a helyzetben, hogy senki nem megy ki.
    Amúgy ha sor van, és baleset pl akkor nem megyek leállósávban, de mást ilyen esetben mit tegyek? :U

    # # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

Új hozzászólás Aktív témák