Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tasiadam

    veterán

    válasz chess001 #61182 üzenetére

    Egyszeruen masok az igenyeink.
    Amikor a 70es evekben volt, autora (nyugat es USA) ott a nagy v8, hosszu auto volt az igeny. Lofsz uzemanyagarak, olcso autok es elet.
    Utana ez ment ezek reszelese. Keveset egyen, azert az ar meg mindig jo. Golf1, kicsi, nem kell mas. Europa an ez lett a divat es a japan autok is ezt hoztak. Jott ez az igeny. Nem is sedanbol adtak el a legtobbet, hanem corollabol asszem es golfbol.
    Meg kell erteni azt hogy nekunk mi az igenyunk. Nem ravagni, hogy manpedig a v8 az kell minxevkinek.
    Mi ha el akarunk jutni kulfodlre beseggelunk buszba, vonatba, repulose es ott berelunk valamit. Ehhezkepest az idosebbeknek ez eszebe ritkan jut, mert "ha van autom, hasznalom, azert van".
    Legyen egy 35-40 eves a pelda. Neki van 1 lakasa/haza. Van autoja. Elszorhat havi 100k-t autora es megvan.
    Nekem mim van? Netto 0 eselyem lakast venni, hiaba keresek 3x annyit mint az, aki 50 eves.
    Elo kell szedjek 15m onerot, ha nem egy 200 fos faluba akarok koltozni, mert a varosban dolgozom. Aztan hitel.
    Erre jonne egy auto, mondjuk egy autora hitem, mert hazra hitel mar megy, kp-ra nem fogok tudni venni autot ujonnan.
    Ekkor ragd ossze azt amit mondtam, hogy mi hogy utazunk nagy tavolsagra. Netto folosleges egy nagy dog.

    Nagyanyam kedvenc erve: bezzek akkor 20 ezer volt 1 haz es ok egyutt kerestek ezer forintot. Megis volt hazuk. Csak ez ma olyan h 1m a fizu es 20m a haz. 1 millas fizuval en is vennek hazat kp-ban.

    Bocsi az elirasokert, hibas xiaomi bill. Lenyomom hogy "w" es beirja hogy "k"

    [ Szerkesztve ]

    Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

Új hozzászólás Aktív témák