Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • H.Ezredes

    őstag

    válasz lali81 #44720 üzenetére

    Nagyon vártam az autót magas elvárásokkal szóval úgy néztem. Először a negatív nekem nem tetsző dolgok: A tekerő "gombok" alumínium behatását keltik én azt is vártam cserébe műanyagok voltak...( Engem ez rohadtul zavart de nagyon jól néztek ki egyébként ) Kifejezetten irritáló az irányjelző... Nehezen mozgatható nagyot mozdul nem olyan finom mint a régebbi szériákban. Szakadó esőben a jó hazai útburkolatok mellett nem igazán találta a sávokat. Ha épp megtalálta akkor véleményem szerint bizonytalanul tartotta a sávban. De egyébként elengedett kormány mellett is tartotta az ívet. Az új menürendszer sem tetszik az autóban bár ez megszokás kérdése igazából. Nagyon egyénre szabható a legapróbb részletekben minden ezért elég bonyolult elsőre persze ha megszokod akkor már kezelhető de az első fél óra órában elég nehézkes volt utána már mindent szépen megtaláltam. A régebbi szériákban sokkal jobb a váltó melletti billenőkapcsoló mindig tudom hova állítom ( Sport / Normal / Comfort ) itt külön nyomógombok vannak és le kell néznem állandóan mit nyomok be engem zavart de lehet ez is megszokás kérdése viszont az idrive gombok sem minőségi érzetet kelt ahogy lenyomom. Nekem a régebbi kivitel jobban bejött. Launch control 1x lehet használni utána kb 5 percig nem.... Én elvárnám,hogy azért legalább 2-3-at tudjon egymás után. Harman /Kardon teljes hangerőn nagyon szépen tisztán jól szól de ahogy visszaveszem a hangerőt szerintem dobozos szar lesz a hang. Ezek voltak számomra a negatív dolgok bár ezek lehet másoknak fel se tűnik és apróság. Ami pozitív amit az összes tesztben leírtak. Nem akarom ugyan azt leírni. Nagyon erős nagyon jól vált csendes nagyon-nagyon jól kanyarodik . Az xdrive szakadós esőben is botrányosan jó volt. Olyan menetdinamika / úttartás és kormányzás van,hogy lazán letagadhat 500kg-ot a kocsi...A fékek is brutál jók. Kívül belül hörög sportba az nagyon pozitív ha gurulgatsz tényleg csendes a futómű iszonyat jól elnyeli az úthibákat kényelmes és élvezet vele minden Km. Apróság de nagyon tetszett oldalt az ülés állító fülekhez ha hozzáértem már mutatta a főképernyőn milyen gombon van az ujjam mit lehet állítani merre állítom. Nem kell kínlódni az ülésbeállítással. Az utolsó 50M-t megjegyzi a kocsi magától visszatolat és kormányoz az is jó. kulcsot elő se kell venned magától nyit zár mindent csinál. Tényleg kinyalja a segged. Temérdek masszázs beállítás. A lámpák is brutál jók.És tényleg az egész autót a magas minőség jellemzi Ha azt a pár számomra bosszantó apróságot kijavítják hibátlan autó lenne. Mivel nincs úgy hibája az autónak ezért észreveszed a legapróbb nemtetsző dolgokat is... Ahogy ezt megtervezték az látszik,hogy az abszolút személyre szabhatóság volt a cél mert tényleg mindent a saját kedved szerint beállíthatsz rajta. Jó autó :D

    [ Szerkesztve ]

    ►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

Új hozzászólás Aktív témák