Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • H.Ezredes

    őstag

    válasz KINKY_007 #29354 üzenetére

    Félreérted. De pontosan betámaszt és úgy ahogy kell !!! Arról van szó,hogy a "gyári" szilentek úgy csillapítanak ahogy azt kell és amilyen mozgásban kell,hogy engedjen oda enged is ez természetesen nem azzal egyenlő,hogy nyúlik rugózik össze vissza. Ne keverd össze !!!! Kemény szar lesz helyette. Igen VERSENYPÁLYÁN !!!! ez jó 0 komfort. Cseréltem már ilyen poliuretán szilentet mert ugyan úgy tönkre ment mint a többi :DDD :DDD Utána kiment az új csoda poliuretán szilentel és rohadtul nem jó. Ha ez a jó akkor én nem értek az autókhoz :O Nem nyeli el az ütést kemény nem csillapít úgy az egész bazári úgy ahogy van.... Meyle HD-t beraktam és tényleg jó. De egyébként az összes többi is jó de sajnos a magyar utak eszik őket ez tény. De a poliuretán szilnetet is ugyan úgy. És én egy febi,lemförder,Meyle HD szilent után nem nyeklik ,pattog , imbolyog , bizonytalan és más egyéb mozgást nem csinál a futómű... Hanem szimplán JÓ !!!

    Más:

    Kis E90 megkapta az új turbót :D Mókolt szar volt rajta iszonyatosan hordta az olajat kapott új turbót komplett motor mosást, vákuumpumpa letömítést, új szíjak görgők ( termosztátok és főtengely ékszíjtárcsát már cseréltünk előtte ) összes intercooler cső és intercooler takarítást EGR pucolás szívócsonk pucolás és mindenhová természetesen új tömítés. Nem kis munka és látványos is eléggé.

    E90 M47TU2D20







    [ Szerkesztve ]

    ►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

Új hozzászólás Aktív témák