Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BeZol

    őstag

    válasz FET-MEN #22030 üzenetére

    Elmondom neked, hogy én is még 17 évesen letettem a jogsit, 2 évig vezettem egy Honda Jazz-t 1.2-es motorral, és utána kaptam a 330D-t, és lehet hihetetlenül hangzik, de sokkal könnyebb vezetni, ezerszer bolondbiztosabb.
    Édesapám ment egyszer a Jazz-zel, előzött egy passatost, a rohadéknak nem tetszett, hogy egy kisautó előzi, és rágyorsított, közben jött a kanyar és szemből is jöttek, és utolsó pillanatban tudott visszafékezve bebújni a passatos mögé, de így is megcsúszott az autó és kicsit lement a padkára vele és majdnem baleset lett.
    Én is tudnék nem 1-2 helyzetet említeni, ahol a kis hondával már rég balesetet szenvedtem volna, mert kis könnyű virsligumis erőtlen vakarék minimál elektronikával a bmw-hez képest, és még köcsögök is veled az autósok, mert csak kisautóval vagy. Igenis vannak helyzetek, amikor jól jön az erőtartalék.
    Múltkor húgom Toyota Yarisával mentem, chipelt 115 lovas 1.4-es diesel, nagyon megy ha kell, még 140ről is gyorsul rendesen, viszont annyira nincs respectje utakon, hogy mindenki köcsögül, bejön eléd, nem enged ki, nem udvariasak, semmi. Fel is idegesített, és egyben emlékeztetett, hogy a hondával is ez volt anno, és x tempó felett igenis balesetveszélyes szitukba kerül az ember mások miatt.

Új hozzászólás Aktív témák