Aktív témák

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    válasz I_Am #35 üzenetére

    Amit elküld BT-n, az a Bejövő üzenetek mappába mentődik. A Blizzard installer viszont (legalábbis az én verzióm) csak a memóriakártya gyökérkönyvtárában levő csomagot hajlandó felismerni. Szerintem erre szeretné használni a PC Suite, egyébként igen szar programot, hogy másolgasson a telóján. Viszont ezzel asszem nem látja az inboxát, csak a Képek, Hangok, Videok, Stb. mappákat...

    Ha már így belelendültünk, kérdezek én is. Van élő ember a Földön, akinek sikerült az Oxygen Phone Manager for S60-at működésre bírnia? Nekem összekapcsolódnak (legalábbis az mRouter ikon átvált a számítógép-telefon párosra a két kis szürke háromszögről), de nem történik semmi, csak a telefon-számítógép ikon villog (mint amikor adatforgalom van BT-n keresztül). Órákig csinálná ezt, ha hagynám...
    Így csinálom: 02 connect managert vagy micsodát elindítom a telefonon, utána elindítom a programot, kerestetek telefont, de semmi...

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Aktív témák