Új hozzászólás Aktív témák

  • carl18

    addikt

    válasz Rhino82 #15372 üzenetére

    Ha a hangzásbeli különbségre vagy kíváncsi a Xsound mega hangja valószínüleg kővérebb és jobb basszust produkál. Talán a JBL Charge 4-re hajaz a Xsound mega felépítése.
    Meg talán hangosabb is, ez jó lehet ha nagyobb a teljesítménre az ígényed.

    Nekem jelenleg van egy mindenhova hordozható Maxsound Plus első generációs.
    Kültéren néha azért érzem el tud veszni a teljesítmény de teljesen jó hangszóró.
    Ebbe a fél kílós 500-600 grammos kategóriába nincs olyan sok opció ami van nagy részt drágább ettől.

    Én a Tribittel járok fürdeni, a kád végébe berakom fél hangerőn benyomom a zenéimet és nagyon szép tisztán tolja az arcomba a zenét.
    Attól is függ mik az igényeid? Milyen hangszóród volt idáig?
    Általában hogy te is elégedett légy minimum olyan hangszórót érdemes választani ami a régi hangszóród szintjét megűti/lealáza. :R

    #15366w.miki
    Én ezt a kínai hangszórót nem erőltetném, nyilván tény és való abból a méretből több hangerőt kap az ember, attól függ mire akarja az ismerősöd használni.

    Unokaőcsém talán 2021-es karácsonyra kapott tőlünk egy Evolveo Armor A6-ot.
    Most 13600+ szállításért utána vágják az embernek, 2X57mm Woofere van/ széles sávú hangsugárzó.
    EVOLVEO Armor POWER 6A, outdoorový Bluetooth reproduktor
    Ha nekem most olcsón kéne jó és ár-érték arány bajnok hangszóró én ezt választanám.
    Ezt hallotam élőbe teszteltem is, és valóban elég jó teljesítményt nyújt.
    Ha a teljesítmény sacolnom kéne teljes hangerőn egy Charge4/Motion Plus szintjét tudhatja.

    Bár nem tudom mennyire híteles az Evolveo oldalának leírása de az a 9 óra akku idő nem túl acélos. 7,4 volt 2000 mah-es akkuja van. Ez 2X18650-as cella 2000 cellánkénti kapacítással.

    És azért hozzá tenném nekem az Original régi szürke gombos 4.0 Bluetooths Dockin D Fine gyárilag a dobozra 10 óra akku idő volt rá írva. Aztán végig toltam egy zene lejátszás listát és végül 14 óra 30 perc jött össze 52% hangerőn.

    Azt nem tudjuk bizonyos gyártók milyen hangerőn tesztelik ezeket a hangszórókat és milyen zene stylussal. Ezek függvényében eltérhet az akkumulátor kapacítás.
    Itt egy rövid teszt, mielőtt unokaőcsém megkapta a hangszórót én teszteltem minden rendbe van-e vele. Szép erőltejes basszus torzítás nélkül.

    EVOLVEO ARMOR POWER 6A Sound test. W-King D8 Mini alternative
    Hazai piacról ami valóban ár-érték arány bajnok jelenleg ez a hangszóró lehet.
    Van sok Tronsmart/Lamax de való életbe nagyon szívesen megnézném egy összehasonlítást ezek között. Még pénzbe is mernék fogadni, az Evolveo ebbe az árkagóriába felmosná a mezőny 80%-al a padlót.
    A Maradék 20% talán labdába rugna ellene.

    Majd tervezek egy összefoglalót írni, már régóta tervbe volt.
    Sorry utobbi időbe elég inaktív voltam.

    Szerintem a Evolveo O2 elmegy a háztól, túl gyenge és üres.
    Ez a hangszóró ízgatja a fantáziám, még lehet akkár jó is.
    YENKEE YSP 3000

    22órás akku idő fél hangerőn, oda ahova a Dockint sajnálom befogja oda ez teljesen jó volna. :K 2X66mm driver, ki tudja lehet hozza a Evolveo 6A szintjét.

    Még egy kérdésem lenne, hátha ti jobban otthon vagyok az E-fajta témában.
    Próba gyanánt mondjuk ezt berendeltem és kiderül róla "Ípari hulladék"
    Nettes vásárlás esetén hogy van az ellálás, egy adott időn belül ellálhatok.

    Ilyenkor csak a szállítási költséget bukom? Mennyire macera ez?
    Nyilván nem is akarok ilyesmivel vissza élni de az se jó ha veszek vakon valami vackot ami még a miminumot se üti meg.

    [ Szerkesztve ]

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Új hozzászólás Aktív témák