Új hozzászólás Aktív témák

  • carl18

    addikt

    Na a hétvégén voltam egy Media markba kipróbálni a hangszórókat! :) 3 éve nem voltam, így jó volt kipróbálni az új cuccokat.

    Kezdjük a Sonyval, XB 33/XB43 jó hangszóró, szépen szóltak jó vétel. XB 23 meg hát borzalmas volt, komolyan azért a pénzért pénz kidobás. :D Olyan rosszul szólt azt hittem gyári hibás vagy valami

    A JBL hangszórókat is átnéztem, a Flip 5 igen parányi. 35E forintért sokaltam, és annyira nem szólt jól. Basszus volt de a többi tartomány nem volt kiemelve.
    Charge 4-5 egymás mellett volt tesztelve 50/65E árcédula szintén sok értük. Jelentősen elmarad mint kettő az Xtreme 3 mellet teljesítményben.

    A legnagyobb lehúzást a Clip 4-ben találtam meg 22E volt emlékeim szerint és elég gyatrán szólt. :D

    Volt pár PEAQ hangszóró de azok méret ellenére se produlták semmit, említésre se méltó.

    Viszont ami a legjobban bejött a Harman Kardon Onyx Studio 6-os.
    Komolyan nagyon meglepett sokkal jobb a hangja mint az Xtreme 3-nak és még jobb árba is volt. Talán az egyetlen negatívum az a parányi akkumulátor amit kapott. De ha valaki nem hurcolásza akkor remek vétel.


    Ma Kedden meg jött az Earfun Uboom is, egy pár órát hallgattam hogy azért legyen már róla valami konfluzió! :)
    Komolyan tényleg nagyon szép kiegyensúlyozott a hangja, az Indoor módban 60% alatt valóban túl sok a basszus, de olyan 70/75%-on már kiegyenlítódik.
    100%-on hangerőn persze eltűnik a basszus és csak a többi tartomány emeli tovább.

    Outdoor mód ezért is ajánlott használni 50-60% hangerő körül hogy ne csak a basszust halja az ember. :)
    Ja még meg voltak az emlékeim a Tronsmart T6 hangjáról, na ahhoz képest ez a Earfun hangszóró teljesen más szinten áll.
    Kicsomagoltam elég kompakt kis hangszóró, szóval hordozni nem lesz nehéz ha valakinek ez számít.
    Szóval pozítiv a bonyomásom, lényegesen jobban szól mint az Earfun go. És látszik nem sporolták az időt a behangolásra, teljesen hangerőn se torzít le több zenével is próbáltam :)
    (W-King D8, , Earfun go) Ezek teljes hangerőn mint hajlamosak voltak egy kis torzításra néhány zenénél.

    Nyilván kevés egy kerti partyra de nem is erre találták ki.

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Új hozzászólás Aktív témák