Új hozzászólás Aktív témák

  • Cleo

    tag

    válasz Doris Lune #93 üzenetére

    Igen, így már egészen világos. Pár mondat, utána holnap összeállitok neked pár dolgot.

    ''..Megvan a Recovery Cd, amiről magyar WinXp sp2 telepítése után fel lettek rakva a Sony driverei a gépre. (mindezeket személy szerint nő létemre én követtem el, a Ph segítőkész fórumozóinak segítségével...''

    - Fiú vagy lány, semmi jelentőség nincs ezen a téren, az igaz, hogy nem is tudtam :)) nem szoktam bekapcsolni a kép megjelenítést a fórumoknál

    ''...a T1-en sajna nem tudom aktiválni ezt a progit, folyton azt írja ki, hogy „Turn on Bluetooth power”, de sehol sem engedi aktiválni a progin belül. Pedig a bluetooth működik, be van kapcsolva, és fájlokat is lehet vele küldeni, meg fogadni, csak a programot nem fogadja el a gép valami miatt. Tehát nem tudok vele tovább lépni... A PCG-z1-en lévő BlueSpaceNe managerprogi viszont aktív, ott ki lett próbálva ez a HBH-600-as SE Haedset, de miután felismeri a progi a haedsetet, ki is írja a nevét, a Service Dyscovery-re nyomva azt írja ki, hogy Unknown device, és nincs tovább...''

    - Érthető, hogy a nem megy a T1-en a Z1 BlueSpace, ugyanis a full licence BlueSpace-nél (BlueSole, Wildcom stb.) már régóta a Bluetooth kártya/komponens egyedi IDjéhez kötik a használati jogot. A Z1-en viszont azért nem találta a BlueSpace a Headsetet, mert valószínű, hogy még a Z1nél se mellékelte a Sony olyan Bluespacet (és stacket), amelyik támogatja a headset profilt. A helyzet csak 2006-os amcsi modellek megjelenésekor változott.

    ''... Igen, mindenképpen szeretném a beépített bluetooth-t használni''

    - Érthető :). Én is kedvelem a kicsi notebookokat (Picturebook C1)

    ''....Nem gondoltam eredetileg, hogy ez ilyen macerás ügy lesz, mert az ember azt gondolná, hogy azért találták ki a belső bluetooth-t, hogy használni is tudja, de most már mindegy, ha macerás, ha nem...''.

    - Hát, az infomatikát Pepsi colás marketingesek és presentációs emberek irányítják. Még csodálkozol. Na jó, ez vicc volt :).

    ''....De ugye nem kell mégegy Xp ujratelepítés, vagy igen? ''

    - Soha ne mondd, hogy soha. De nem vagyok hive az ujratelepítéseknek. Rescovery CD van a T1nek is? Apropó, végül is melyik gépen akarod a headsetet használni , T1? Csak headset vagy sztereoheadset?

    Üdv.



    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák