Aktív témák

  • cocka

    veterán

    válasz g@bo #574 üzenetére

    nekem még volt másodpercalapó kártyás vodám.

    Nekem csak fél perc alapú. Anno 2002-ben Vitamax Cityvel kezdtem, hát az akkor úgy nagyjából tűrhetőnek számított, mert kb. a voda volt az egyetlen olcsó. Aztán kiismertem őket. Például: Agresszív baszogatás ha 300 Ft alá esik az egyenleged, ha 2 héten belül lejár az érvényességi időd, ha nincs elég egyenleged és ezeket a mondókákat minden kibaszott hívás előtt végig kell hallgatni, függetlenül attól, hogy a maradék pénzből még hány percet tudnál beszélni.
    Régebben olyan is volt, hogy 128 Ft alatt nem küldhetsz smst. Pannonnál meg mínuszba is mehet max. 5-6 sms erejéig. Ja meg ugye az akkori 90 napos érvényességi idő, hát vicc az egész.

    Végy 1 db Tesco sim kártyát (Vodafone hálózat)

    Most kipróbáltam a tacskót, több mint 10 év alatt a baszogatásból nem vettek vissza, (ráadásul oly annyira nem, hogy a hívás végeztével még smst is küldenek újra és újra a feltöltéses dumával) netes egyenleglekérdező felület, ügyintézési dolgok, szolgáltatásmegrendelés meg egyáltalán nincs is. Ja és a 1270-et is csak pénzért hívhatod. (a 1215-ön meg lófaszt se tudsz elintézni) Az USSD kódokat meg még csak hírből sem ismerik.

    Úgyhogy én kb. 10 éve már a Pannon GSM, Pannon, Telenor ügyfele vagyok. :D Itt ugyanis nem folytatnak agresszív baszogató kampányt, ha fogytán az egyenleged. Küldenek egy smst, azt kész.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák