Új hozzászólás Aktív témák

  • sensor060

    aktív tag

    Sziasztok !

    PS3-mal kapcsolatban : én úgy tudom, hogy m2ts-t kell kiválasztani a ts-muxer-ben, és akkor olyan lesz, hogy megeszi a ps3 is jól.
    a Ts-Muxer mindig jól csinálja meg a blu-ray könyvtárstruktúrát.
    BD-RE-t én is szoktam használni néha, de csak egy szerencsétlen Maxell-om van, és mit mondjak....én is kb. 10-szer írtam rá, de mindig ugyanaz van : a film elejét viszi az asztali lejátszó szépen (Samsung BD-P4600), de ahogy haladok befelé egyre nehezebben játsza le, aztán a film 75%-tól már nem is viszi. Amikor még "új" volt a lemez akkor nem volt vele gond, de hogy úgymondjam egyre szarabb lesz........nem csodálkoztam rajta, mert Maxell....
    Hanggal kapcsolatos problémám nekem olyan van, amikor mondjuk két hangsáv van a lemezen, és mindkettő DTS. Ilyenkor ha "beletekerek" a filmbe, majd nyomok egy play-t, akkor szaggat a lejátszás, de ha nyomok egy pause-t, majd 1 mp. múlva elindítom a lejátszást akkor már egyből jó lesz minden.
    Arra lennék kíváncsi, hogy ez a lemez hibája (illetve hogy az LG íróval írtam olcsó lemezre effektus), vagy a lejátszó hibája....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák