Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Joshi

    titán

    válasz Joshi #9805 üzenetére

    Itt többen vettek és használnak Sony UBP-X800 lejátszót nagy megelégedéssel. Nem olyan drága mint az Oppo 203 cserébe teljes mértékben kielégítené az igényeidet. Számomra azért nem volt pálya, mert csak 100-as Lan van rajta amin nem minden 4K HDR anyag megy át szaggatás mentesen. De ugye ez téged egyelőre nem érint. Lemez kezelésben viszont van olyan jó mint az Oppo, gondolom a képével sincs baj habár arról nem tudok nyilatkozni.

    Esetleg még a Panasonic DMP-UB900 habár itthon elég drága, én anno az angol Amazonról rendeltem ~180K-ért, de eladtam, mert az MKV-t 60Hz-en játszotta. Egyébként volt olyan képe mint az Opponak.
    A Panasonicnak lesz egy durvább verziója ami DP-UB9000 névre hallgat, de ez drágább lesz mint az Oppo.

    A CA egy az egyben Oppo 203 csak ahhoz nincs és nem is valószínű hogy lesz CFW, egyébként abban is MediaTek soc van mint az Oppoban.

    Az Oppo 203 CFW igazából nem más, mint hogy biztosítja a Cinavia mentességet, és kezeli az ISO és Mappa struktúrás BD-ket beleértve az UHD verziókat akár hálózatról is természetesen menüvel.

    Vagy ahogy már említettem megvárod a Pioneer lejátszókat(UDP-LX500), habár nem hinném hogy olcsó lesz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák