Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BBéci

    titán

    válasz digikábeles #4858 üzenetére

    Létezik Panasonic Blu-ray írós, merevlemezes felvevő: DMR-BST730, az ára 580 euró.
    Pioneer merevlemezes DVD-felvevőm ára 2008-ban, 1300 euró volt, tehát a Pana nem is olyan drága. Mondj, mutass egy olcsóbbat!
    Mellesleg az általad HD minőségű felvevőknek nevezett eszközöknek nincs piaca, mert szinte az összes ma kapható TV képes a hozzá csatlakoztatott merevlemezre HD felbontású felvételt készíteni. Totál felesleges erre külön készüléket fenntartani.

    Blu-ray lejátszóból Samsungot, LG-t nem vennék, az meg az én véleményem.

    [ Szerkesztve ]

    Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

  • Csabroncka

    addikt

    válasz digikábeles #4858 üzenetére

    Én még mindig azt mondom, hogy sz@rból nem lehet várat építeni! Nézd át a pioneer és pana gépeket belülről majd hasonlítsd össze a samsung és főleg az LG által használt kondenzátorokat, tápokat..egyszerűen a felhasznált anyagok minőségét!

    Ez alapján rájössz, hogy hogyan lehet 15.000 ft-ból BD lejátszót építeni jogdíjakkal együtt! BBéci kicsit kisarkítja a dolgokat én inkább azt mondanám 35-40 ezer forint alatt új készüléket nem érdemes venni, mert pénzkidobás!

    Az viszont tény, hogy a jelenlegi piacon a Pana és Pio rendelkezik a legmegbízhatóbb BDplayer készülékekkel! Ha átnézed a fórumot és a többi ehhez kapcsolódó itthoni és külföldi fórumot gyakorlatilag ez vitathatatlan, az is tény emellett, hogy az LG lejátszók javát a tulajok 1-2 év után kukázzák... :(

    megjegyzés: a használtan vásárolt BDP-51FD-m idén 6 éves - hiba nélkül olvas, szépen, csendben!

    [ Szerkesztve ]

    "in medias res"

Új hozzászólás Aktív témák