Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz BBéci #10020 üzenetére

    De ugye nem azt akarod mondani, itt a BD-lejátszó topicban, hogy akkor most cseréljem le a gyakorlatilag minden létező formátumot lejátszó, 4K-HDR-Dolby Vision képes CXUHD-t egy gombokért kapható, 25 éves, poros-karcos CD-dekkre, mert az mennyire jó lesz nekem és a BD-imnek/SACD-imnek? :U

    Eleve: szólhat nekem akármilyen titti-rittin az a 25 éves deck optikai, vagy akár analóg kimenetről is, mert irreleváns, ugyanis egyetlen formátumot játszik le - a CD-audiót. Pont, a kör itt bezárult, érdektelen minden további fejtegetés, mert nekem egy magas minőségű, 4K és HDR-képes filmlejátszó készülékre volt szükségem, ami naprakész a mai formátumokat illetően és nem mellesleg adott esetben - engem - kielégítő minőségben ki tud szolgálni mondjuk CD/SACD-lejátszás terén is. Ezen kritériumoknak emberi áron az Oppo és a CA felel meg, audiofil szempontból nézve ár/érték bajnok módon még úgy is, hogy nálunk mocskos módon túl vannak árazva.

    Kicsit sarkítva olyan a példád, hogy bemegyek a ruhaboltba azzal, hogy öltönyt kell vennem mellénnyel, nyakkendővel, de inkább veszek csak egy Boss nyakkendőt, mert az minőségi cucc, szemben a konfekció öltönnyel. Ja, csak nem ez volt a cél.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák