Új hozzászólás Aktív témák

  • Cactustop

    csendes tag

    Talán a lejátszók közül az LG meg a Samsung azért lehet a legjobb választás mert MP4, MKV, AVI, DivX, XVID (talán ezek a leggyakoribb formátumok) lejátszás egyáltalán nem okoz nekik gondot én a D5500-nak még nem tudtam olyat mutatni a fenti formátumokból amivel ne birkózott volna meg.

    A minap pl. letöltöttem egy médiaszerver progit a telefonomra ( Nokia), és tökéletesen megy a játékossal, a telón lévő videókat, zenéket, képeket egy pillanat alatt lejátssza, még a régi telómról átmentett ezeréves 3gp-ket is :)

    Jahh és még valami...böngészgettem a Samsungok specifikációit, és van egy érdekes tulajdonság amire érdemes odafigyelni. Ez pedig a TELJES KÉPERNYŐ vagy FULLSCREEN üzemmód, ami nem mindegyik Sam. játékosban van benne ( az enyémben pont nincs :O ), viszont nagyon hasznos, mert a "szélesvásznú" formátumú filmeknél, ahol a 16:9-es tévéken is van fekete csík alul, felül, szépen átdolgozza a filmet, hogy arányvesztés és tartalomvesztés nélkül kitöltse a teljes képernyőt. Ezt tudja pl. a D5300-as, D5100 meg az E5500-as. Érdekes, hogy a D5500-ból kihagyták...Ja és az E5500-ban van valami spéci média (sz.gép, teló, tablet) szinkronizáló funkció is, amiről sokat nem sikerült megtudnom.

Új hozzászólás Aktív témák