Új hozzászólás Aktív témák

  • Pierre75

    senior tag

    Mint egyik olvtársunk, úgy én is LG BD370-ről váltok. 4 hiányosságot tudok a 370-ről:
    -egyes divx-s anyagok feliratát egy idő után elejtette, nem folytatta (hiába babráltam Subtitle Workshop-pal)
    -ntfs-t nem támogatta, de 1080p-s anyagok miatt is célszerűbbnek láttam ezt médialejátszóval megoldani (ezért nem szempont a mostani választásomnál sem)
    -jópár 720p anyag is kockásodott, ezt két év után egy firm megoldotta
    -csak néhány embernél jött elő (persze én beleestem) 1080p/24Hz esetén 9-15 perc után a kép villan egyet, 1 mp-re elmegy a hang, majd folytatja a következő képhibáig. (Ha az első hiba után a beállításnál a színkezelést módosítottam, akkor a következő bekapcsolásig nem jelentkezett a hiba.)

    Ezek után döntöttem úgy, hogy lecserélem egy Panasonic DMP-BDT 110-re. Elgondolkodtam a Panasonic DMP-BDT 220-n az ntfs és az új dvd skálázó megoldás miatt, de tekintve, hogy a készülék még nem kapható, amikor bejön az újdonság varázsa stb miatt a 150$ helyett nálunk lesz kb. 60-70E ft között, és az esetleges hibák csak később derülnek ki. Így a járt utat választva a 110-t fogom megvenni.
    Kérdés: lehetőség van-e a felirat színének módosítására (a manual említ egy subtitle sytle beállítást, de nem tudtam kideríteni mit takar ez).
    A képminőséget dicsérik a különböző fórumokon, viszont a feliratkezeléséről illetve az mkv lejátszási képességéről nem sok mindent találtam.
    Ezekben a kérdésekben várnám egy 110-s tulaj segítő hsz-t.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák