Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    válasz djnice #6007 üzenetére

    "Van aki nem ilyen érzékeny erre, én csak felhívtam rá a figyelmet és nekem az jön le a többi ember tapasztalata alapján hogy nem egyedi probléma."

    Én pedig változatlanul úgy gondolom, hogy az a "jelenség" egyáltalán nem létezik, amire hivatkozol. (Leírtam fentebb, miért.) "Vihar a biliben", szőrszálhasogatás, "önámító sznobéria"... nevezzük akárhogyan.

    Miért gondolod azt, hogy rajtad kívül sokan "nem érzékenyek" a zavaró zajokra, amelyek egy lejátszóból jönnek?
    Én is éppen olyan érzékeny vagyok rá. Viszont szerencsére a lejátszómból semmi ilyen jellegű zaj nem hallható, így értelme sincsen azon tanakodni, hogy "mi lenne ha"...

    (Az írt lemezek olvasási képessége már más tészta, mert elég egzakt dolog, pláne, ha tényleg jellemző a típusra. Itt viszont nincsen értelme a BDP-150 modellt a BDP-170-el összehasonlítani. Különösen erre irányuló bármilyen következtetést levonni utóbbival kapcsolatban, a korábbi szériával szerzett tapasztalatok alapján.

    Fenntartásra adhat okot, de például "rossz lemezolvasási képességekkel" kapcsolatos kijelentésekre (tudom, nem írtál ilyet; általánosságban írom) nem.

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák