Új hozzászólás Aktív témák

  • laca000

    őstag

    válasz sensor060 #126 üzenetére

    Köszönöm!

    Ez a Firmware már fent van,azzal kezdtem mikor megvettem a gépet,a többféle hang azért nem lehet gond-gondolom-mert egyéb filmeket-több hanggal és felirattal-simán elviszi a készülék!
    Az MKV Merge Gui-t ismerem,többször használom is.
    Ezért gondoltam inkább valamilyen másféle codecre-amivel már előzőleg lerippelték a filmet MKV-ra,hogy inkább ez lehet a probléma,lemez biztos nem mert mindegyik filmem ugyanolyan DVD-n van.
    Nem tudom,tanácstalan vagyok.
    A PC rá van kötve TV-re,onnan megy minden,a lejátszóval inkább az volt a célom,hogy este ne búgjon annyira a gép,kisebb legyen a háttérzaj ha halk tévézésre vágyom,kezeli a külső vinyót is,szóval nem olyan rossz masina ez...
    Mindenképpen megérte,még így is.
    Ami viszont nagyon idegesít az az,hogy a feliratot csak úgy kezeli ha a feliratfájl mögött nincs az mondjuk-mármint ha külön van mellékelve-,hogy ".srt" vagy ".sub",hanem csak akkor ha ugyanaz az MKV fájl neve mint a feliraté...

    lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

Új hozzászólás Aktív témák