Új hozzászólás Aktív témák

  • Csabroncka

    addikt

    válasz gg72 #1149 üzenetére

    Belépőszinten -és valljuk be az itt megfordulók többsége nem megy a középkategória fölé- gyakorlatilag nincs különbség a pana és a pio modellek közt kép és hangminőségben ahogy le is írtátok. Más szempontból viszont valóban jobbak a "multimédiás (igaz BD játékos esetén sírok ezeken a szavakon)" képességi a pio-nak. A terméktámogatás viszont egy rakás...(saját tapasztalat), elszart firmware pedig annyi van mint égen a csillag, sajnos a középkategóriában is!

    Azt azért tegyétek hozzá, hogy egy rendszert mindenki összetetten kezeljen! Ha a komponensek középkategóriásak, akkor ne vegyen az ember egy belépő szintű lejátszót, ezen ne spóroljon, de "erősen" fogalmazva egy képcsöves TV-mellé felesleges akár BD lejátszó is :U

    Én BDP 430-at vettem tavaly, ez tökéletes a pana 42u30-am mellé, viszont egy LX55 valóban szebb lenne, csak gáz lenne, hogy drágább mint a TV és a kép semmivel nem lett jobb, mert a tv-m nem tud szebbet :Y
    Lecseréltem a kábeleket AQ forest családra, :N és ez már elsősorban a tudat alattiban szépíti a lejátszott tartalom minőségét :B

    "in medias res"

Új hozzászólás Aktív témák