Új hozzászólás Aktív témák

  • stanley00

    tag

    válasz gaben88 #1034 üzenetére

    Szerintem se vedd komolyan ezt a 8 magos Cell proci magyarázatot a PS3 javára.
    Hogy erősebb vas az kétségtelen. De hogy nem ezért szaggat a 3D-s filmed S490-en az tuti.
    Az egy 3D-s lejátszó és tudnia kell a 3D-t tökéletesen játszani. És tudja is. A problémádra a tuti választ biztosan nem fogom tudni megmagyarázni de egy tippem van. Egy 3D-s BD-ről akár csak egy remuxot készíteni sem olyan egyszerű mint egy sima BD-ről. Ha maga a film és a rajta levő hangok alapból kiférnének egy BD25-re akkor is kell valamit trükközni velük ami komplikát és hosszadalmas de ha a méretéből adódóan át is kell kódolni, hogy elférjen egy BD25-ös lemezen szerintem akkor keletkezik a Te problémád. Valószínű ahol szerezted ezt a filmet ami szaggat ott van még több is attól az „árustól” és ha megnézed van ahol oda van írva egy filmnél, hogy reencoded és olyan is van ahol a kép maga az original tehát nem kódolt. Leegyszerűsítve ha olyan filmet néznél BD25-ön aminek a képéhez oda van írva, hogy reencoded akkor áll fent a problémád és az olyan film amit a PS3 és az S490 is lejátszik szaggatás mentesen annak a képe original. Ez a szituáció az én LG BP620 lejátszómnál is fennáll tehát ne rohanj a boltba, hogy rossz a lejátszód mert minden eredeti (bolti) 3D vagy annak érintetlen másolatát tökéletesen le fogja játszani az S490. Mert hibátlanul működik. Tudod ezeknél az x.264-es tömörítéseknél millió beállítás lehetséges, plusz a készítőknek is megvannak a saját receptjei amik nem feltétlenül találkoznak a h.264 szabvánnyal:) És ezért nem hibáztatható a Sony hacsak nem azért mert nem frissítik ennek megfelelően a firmware-t. Tulajdonképpen csak azt szerettem volna írni, hogy az S490-nek semmi baja:)

Új hozzászólás Aktív témák